امروز: پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
امام جمعه الیگودرز:

حجت الاسلام ارزنده گفت: اقتدار جبهه مقاومت سبب شد که جنایت های مستکبران جهان در هم شکسته شود و آرزوی سران منحوس آل سعود بر باد رود.

کد خبر: ۹۱۱۷
تاریخ انتشار: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۹

به گزارش هیجار ،حجت الاسلام محمد علی  ارزنده در خطبه های نماز جمعه این هفته  به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولین وسفرای کشور اسلامی اشاره کرد و گفت: مستکبران جهان با حملات کور به سوریه آبروی آمریکا ،انگلیس وفرانسه  رفت و رهبر انقلاب پس ازاین جنایت فرمودند که سودی برای مستکبران بجز آبروریزی وذلت  نخواهد داشت واین گونه نیز شد .

وی ادامه داد: بسیاری از تحلیگران نظامی وسیاسی حملات سه کشور امریکا ،انگلیس وفرانسه  را سرآغاز جنگ جهانی جدید دانستند ولی سخنان  صریح وآینده نگر رهبر معظم انقلاب تنها چند ساعت از جنایت این حملات  به حقیقت پیوشت واین جنایت تنها مایه ذلت مستکبران شد.

خطیب نماز جمعه الیگودرز اضافه کرد: بسیاری از موشک های پیشرفته مستکبران  توسط پدافند هوای  سوریه منهدم شده و هواپیماهای  سه کشور آمریکا ،انگلیس وفرانسه اصلا جرئت پروازدر حریم هوایی سوریه را نداشتند همچنین آرزوی عربستان که 4 میلیارد دلار برای نگه داشتن نیروهای آمریکایی  در سوریه هزینه کرده بود بر باد رفت اینها حاصل اقتدار جبهه مقاومت  که رجز خوانی و جنایت مستکبران جهان را در هم شکست.

وی به یکه تازی قدرت نظامی ایران وجبهه مقاومت در آسیا اشاره کرد وبیان نمود: امروز با تشکیل حشضد الشعبی با الگو برداری از بسیج ایران در کنار پایگاه هوایی آمریکا باتجهیزات کامل نظامی  حضور پیدا می کنند و به فرمانده آنها طی پیامی اخطار می دهد که اگر یک هواپیما برای حمله به سوریه پروازاز این پایگاه پرواز کند تمام پایگاه را ویران می کنند و آمریکاییها از ترس  جرئت پرواز از بغداد برای حمله به سوریه را نداشتند این قدرت جبهه مقاومت که مایه ذلت وخواری مستکبران شده است.

حجت الاسلام ارزنده ضمن تبریک روز پاسدار افزود:  متاسفانه عده ای ناجوانمردانه بر سر سفره سپاه نان این نهاد انقلابی را می خورند ولی بر سر همان سفره خیانت می کنند و هرروز به بهانه ای در سخنانشان  توهین ونیش می زنند این درحالی است که سپاه در عرصه سازندگی،محرومیت زدایی ودر خدمت مردم همیشه پیشتاز بوده است.

امام جمعه الیگودرز به اتحاد نیروهای نظامی اشاره کرد وبیان کرد: اکر سپاه در کشور نباشد نفوذیهای داخلی کشور را  دو دستی تقدیم دشمنان می کنند  ومنافقین داخلی می دانند هر غطلی که بخواهند انجام دهند سپاه در مقابل آنها ایستادگی خواهد کرد به این دلیل که به این نهاد انقلابی توهین می کنند. همه نیروهای نظامی امروز با ولایت پذیری و با اتحاد در مقابل توطئه دشمنان ایستاده اند و درحقیقت  همه یک نیرو در رسته ها  مختلف در حال خدمت به نظام ومردم هستند.

مسئول ستاد احیاء امر به معروف ونهی از منکر شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه  گفت: جانبازانی نشانه هایی هستند که  همه اعمالشان  امر به معروف ونهی از منکر است و در هر کجا حضور پیدا می کنند از انقلاب واسلام دفاع می کنند و آزادگان که نیز همیشه این  پیام را دارند که با تقوا وبندگی خدا حتی درزمان  اسارت نیز می توان با  دشمنان مبارزه کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: