امروز: پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
امام جمعه الیگودرز :

حجت الاسلام ارزنده گفت: دولتمردان برای سفر معنوی اربعین علاوه برهزینه تراشی با ارسال نامه محرمانه به صداو سیما سبب انصراف مردم می شوند ولی برای سفر برای  عیاشی به  فاسدترین شهر دنیا وخروج میلیاردها دلار از کشور سکوت می کنند .

کد خبر: ۹۰۹۰
تاریخ انتشار: جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۱

به گزارش هیجار حجت الاسلام محمد علی ارزنده در خطبه های نماز جمعه این هفته به شعار سال اشاره کرد وگفت: متاسفانه  روزانه جوانان  زیادی  از معضل بیکاری شکایت نموده ولی متاسفانه همین افراد  حمایتی از کالای ایرانی نمی کنند

وی بیان کرد: عده ای رانت خوار و فرصت طلب با  قاچاق کالا به کشور سبب بیکاری بسیاری از کارگران داخلی شده و مردم نیز به راحتی کالای خارجی را به داخلی ترجیح داده چرا که متاسفانه یاد گرفته اند که اجناس خارجی از اجناس داخلی بهتر است.

خطیب نماز جمعه الیگودرز گفت: زائرین اربعین بدون دریافت ارز و وارد نمودن  جنس قاچاق  ونه تنها به آلودگی اخلاقی دچار نمی شوند بلکه  روحیه معنوی خودرا تجدید نموده  وهیچ نتایج بدی از رفتن به زیارت اربعین حاصل نمی شود.

وی ادامه داد: متاسفانه عده ای روشنفکر مآب  بدون اشاره به حماسه میلیونی شیعیان وملت یاران در اربعین بلافاصله در فضای مجازی شروع به اعتراض نموده و این  اقدام ارزشی را زیر سوال می برند.

امام جمعه الیگودرز بیان کرد: سال گذشته دولتمردان نیز در نامه نگاری محرمانه از صدا وسیما می خواهد که  برای رفتن به  اربعین تبلیغات نکنند ولی امسال در خروجی مرزها به سمت ترکیه شاهد  صف های بسیار طولانی شبیه راهپیمایی برای سفر وجود داشت که دولت  با برداشتن ویزا  به  راحتی سبب خروج ارز از کشور ورود  قاچاق را فراهم کرده بود مسافرانی که به آنتالیا  از معروفترین شهرهای فاسد دنیا سفر کرده بودند و با روح آلوده به کشور وارد شدند.

 وی  با اشاره به اینکه  طبق آمار 75درصد هتل های آنتالیا را ایرانیها اشغال کردند بیان کرد: امسال  حتی از سازمان گردشگری بخاطر اینکه مردم آنتالیا این  منطقه منازل خود را به ایرانیان  اجاره دادند از آنها  تشکر کرد  وقیمت بلیت هواپیما برای رفتن به ترکیه نیز  50هزار تومان نیز کاهش یافته بود ولی قیمت بلیط هواپیما برای سفر به عتبات عالیات  در روز عاشورا واربعین به بیش از 3 میلیون تومان  می رسد.

مسئول ستاد احیاء امربه معروف ونهی از منکر شهرستان الیگودرز بیان کرد: طبق صحبت های عضو کمیسیون اقتصادی مجلس  طی یکسال اخیر بیش از 10میلیارد دلار ارز  به مقصد هتل های ترکیه از کشور خارج شده است این بجز  هزینه هایی که  برای سایر کشورها مانند امارات ،دبی و..... از سوی مردم پرداخت می شود.

حجت الاسلام ارزنده اضافه کرد: متاسفانه افراد روشنفکرنما ، نجومی بگیر  برای زائرین  اربعین واین سفر معنوی  هزینه تراشی می کنند و  بخشنامه محرمانه به صدا وسیما می دهند تا مردم منصرف شوند  وخود را  دلسوزان نسبت به بیت المال ومردم معرفی می کنند.

امام جمعه الیگودرز گفت: دولتمردان سیاست های یک بام دو هوا دارند در خصوص خروج میلیاردها دلار وسفر  برای عیاشی سکوت می کنند اما برای  به سفر به کربلا ، اربعین علاوه بر هزینه تراشی فریاد سر می دهندکه باید به فقیران کمک شود.

وی اظهار داشت :حمایت علنی سران  رژیم منحوس آل سعود از رژیم صهیونیستی مشاهده می شود وکسانیکه خود را  که خدام الحرمین معرفی می کنند  از غاصیان صهیونیستی حمایت نموده  و حتی منافع دشمنان اسلام رابا منافع خود در یک سو می دانند.

حجت الاسلام ارزنده بیان کرد: عربستان سالهای قبل مخفیانه 30درصد از درآمدهای حاصل از حج را به اسرائیل می داد اما هم اکنون پوست اندازی کرده و بصورت علنی از رژیم منحوس صهیونیستی  دفاع می کند.

وی اضافه کرد: در آخر الزمان دشمنان داخلی وخارجی وکسانیکه ادعای دینداری می کنند  بصورت علنی دشمنی خود را اعلام نموده تا حجت بر هر انسانی که جویای حق و حقیقت مشخص شود و شناخت حق وباطل برای کسی مبهم نباشد.

امام جمعه الیگودرز اظهار داشت : متاسفانه کسانیکه سالیان زیادی در کشور دارای منسب های مختلف بودند امروز علیه انقلاب ونظام صحبت می کنند واین افراد در زمان مسئولیت بصورت مخفیانه  خیانتهای زیادی از سمت خودشان وجناحشان به نظام و ملت  نمودند ولی هم اکنون بیان می کنند انقلاب را قبول ندارند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: