امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
امام جمعه الیگودرز:

حجت الاسلام ارزنده گفت: امروز برای  مراسم استقبال ، تبلیغ کالاها ودر آمد زایی  در رسانه ملی  از زنان استفاده می شود که این اقدامات استفاده ابزاری ونمایش از زنان که در شان دولت اسلامی نیست.

کد خبر: ۹۰۳۸
تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۹

به گزارش هیجار ،حجت الاسلام محمد علی ارزنده در خطبه اول نماز جمعه این هفته  ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) وروز مادر گفت: زنان باید عفت وپاکدامنی  را عایت نموده و ودرزندگی خانوادگی نباید به چشم به هم چشمی روی بیاورد و باید  توجه به همسر و فرزندان را در اولویت قرار دهد .

وی به  حقوق زنان  در احادث و روایات اشاره کرد و توجه مردان را یه این حقوق خواستار شد وبیان کرد :متاسفانه امروز برای مراسم استقبال  مسئولین از دختران وزنانی با لباسهایی که در جهت نمایش دادن آنها ست استفاده می شود  و در رسانه ملی نیز  برای تبلیغات اجناس وکالا از زنان استفاده می کنند که این در شان دولت اسلامی نیست .

امام جمعه الیگودرزبیان کرد: زنان باید در فیلم های سینمایی با وضعیت های نامناسب به ایفای نقش بپردازند تا تهیه کننده از فروش فیلم  سود  میلیاردی کسب نماید این در حالی است که در اغتششات اخیر مادر شهید حدادیان با حفظ حجاب و مطالبی منطقی ودقیق  در میدان مبارزه با تهاجم فرهنگی  و جنگ نرم دشمن امر به معروف ونهی از منکر می کند این زنان باید الگوی نسل جوان باشند .

خطیب نماز جمعه الیگودرز در خطبه  دوم نماز جمعه این هفته به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد: عده ای که چند تا کتاب خوانده و یا  از اهالی قلم  به اسم روشنفکر خیال می کند که در خصوص مسائل اعتقادی از جمله حجاب می تواند  نظر بدهد  واصل فرمان الهی را زیر سوال ببرد .

مسئول ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان الیگودرز بیان کرد: عده ای  در گذشته مطالبی  را بیان نمودند  که ما وظیفه نداریم مردم را  به اجبار به طرف بهشت ببریم این افراد از دین بی اطلاع  هستند و زمانیکه این روشنفکرمآ بی ادامه یافت امروز باید شاهد باشیم که شهردار تهران در  کمال وقاحت در برنامه ای  شرکت می کند که عده ای به راحتی مشغول رقص هستند این اقدامات در جهت  ازبین بردن عفت وحیا در جامعه است .

وی با اشاره به اینکه رفت و آمد سران اروپا یی که به ملت توهین می کنند چه دستاوردی دیگری  دارد اظهار داشت:  وزیر امور خارجه فرانسه در قبل از سفر حتی در داخل کشور به ملت ایران توهین کرد وبر در مقابل رئیس جمهورکشور بصورت بی ادبانه نشست که  خلاف عرف سیاسی  و نوعی توهین به طرف مقابل است وحتی پس از بازگشت از ایران نیز در مصاحبه ای برای کشور ما تکلیف مشخص می کنند ولی مسئولین  در این خصوص سکوت اختیار می کنند .

حجت الاسلام ارزنده اضافه کرد: تنها سردار شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی  با لباس نظامی در مقابل وزیر امورخارجه فرانسه ظاهرمی شوداین روحیه عزت مداری وی  بدلیل  زندگی با رزمندگان وشهدا که  در برابر دشمنان بسیار مقتدرانه می ایستد.

امام جمعه الیگودرز بیان کرد: عده ای  انتقاد از پیامبر و امام زمان (عج) را بر همگان امکان پذیر می دانند  و با صراحت مخالفان دولت را بی عقل خطاب می کند متاسفانه این افراد بجای اقدامات برای  حل  مسائل ومشکلات کشور در هر سخنرانی به منتقدان توهین می کنید ودر این مدت  بیش از 50  بار نسبت به منتقدین توهین وبرچسب زده اند.

وی  به دیدار رهبر معظم انقلاب با خانواده شهید اغتشاشات علی  بایرامی اشاره کرد: اهل بصیرت و ولایت مداران  کسانی هستند که در عمل آن را اثبات کنند و افرادی که تنها سخن از ولایت وانقلاب می زنند ولی با هر بادی نظرشان عوض می شوند تنها مدعیانی بیش نیستند.

خطیب نماز جمعه الیگودرز به  چهارشنبه سوری آخر سال وخطرات آن اشاره کرد وبیان نمود: متاسفانه عده ای به بهانه های مختلف از جمله  چهارشنبه سوری قصد ایجاد مشکلاتی را دارند ووظیفه  والدین که به فرزندانشان اجازه ندهند گرفتار این اغتشاشات شوند و برای حفظ سلامتی  فرزندانشان  همچنین اجازه  استفاده از مواد آتش زا ، مواد محترقه و... را ندهند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: