امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز :

حجت الاسلام لرستانی به اقتدار مکتب اسلام و نفوذ در منطقه اشاره کرد و گفت: این مهم وحشت دشمنان را برانگیخته است و در این راستا دست به توطئه های مختلف علیه جهان اسلام و انقلاب می زنند.

کد خبر: ۹۰۱۷
تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۴

به گزارش هیجار ،حجت الاسلام علی لرستانی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان الیگودرز،  در یادواره شهید والامقام و جاویدالاثر ابراهیم هادی، از دلاورمردان دفاع مقدس که در حوزه علمیه خواهران الیگودرز برگزار  شد، گفت: مشروعیت جهاد و دفاع از سرزمین‌های اسلامی به عنوان یک اصل مورد توجه قرار دارد.

 وی با بیان اینکه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران باید بر پایه اندیشه جهاد پایه‌ ریزی شود، افزود: تقویت روحیه رشادت وفرهنگ شهادت و کوتاه نیامدن در برابر مستکبران عالم اصلی ضروری است.

 حجت الاسلام لرستانی، با اشاره به اینکه امروزه دشمنان اسلام با استفاده از هر روشی و به صورت آشکار مسلمانان را تهدید می کنند، گفت: علت این تهدیدها بیم داشتن از گسترش نفوذ و اقتدار مکتب اسلام در عرصه بین ‏المللى است.

 وی با تأکید بر ضرورت تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: با درک جایگاه ولایت، تبیین فرهنگ ایثار و شهادت و ادامه راه شهدا می توان در برابر دسیسه های دشمنان ایستادگی کرد.

 حجت الاسلام لرستانی، با اشاره به اینکه جوانان و رزمندگان اسلام با توجه به شناختی که از اهمیت حفظ نظام اسلامی داشتند در جبهه های جنگ حاضر شدند، خاطرنشان کرد: خدا محوری، تقویت ایمان، ایستادگی و مقاومت رمز موفقیت جوانان در دوران دفاع مقدس شد.

 وی با اشاره به اینکه جوانان ما خون خود را فدای انقلاب کردند تا اسلام زنده بماند و انقلاب به ثمر بنشیند، اظهار داشت: امروز باید راه شهدا ادامه یابد و جوانان ما با آرمان های شهدا آشنا شوند تا نقشه های دشمن نقش بر آب شود.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز، خاطرنشان کرد: با تبعیت عملی از فرامین رهبری نقشه های دشمنان اسلام خنثی می شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: