امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
امام جمعه الیگودرز:

حجت الاسلام ارزنده گفت: متاسفانه برخی مسئولین و نمایندگان مجلس بدنبال برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی و یا واگذاری جزایر سه گانه به کشور امارات هستند  واین سخنان مایه ننگ وشرمساری است.

کد خبر: ۹۰۱۶
تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶

به گزارش هیجار ،حجت الاسلام محمد علی ارزنده  در خطبه های نماز جمعه ضمن عرض تسلیت  بمناسبت سالروز رحلت ام البنین (س) و به برحی اقدامات دراویش در کشور اشاره کردو گفت: متاسفانه  بعضی از عمامه بسرها یا مسئولین  با دراویش جلسه برگزار می کنند و آنها از این حمایتها سوء استفاده می کنند واقدام به آتش زدن حوزه علمیه  یا با اتوبوس  به ماموران نیروی انتظامی حمله می کنند و حتی خط ونشان می کشند.

وی ادامه داد: فرقه ای که جوانان را فریب می دهد به ادعای اینکه محب اهل بیت (ع) هستند هر فساد وهرغلطی که دلشان خواست انجام دهند. باید همه ما ابتدا آشنایی کافی با این فرقه و احزاب داشته باشیم تا فرزندان وجوانان ما به دام این افراد نیفتند.

امام جمعه الیگودرز گفت: متاسفانه  عده ای از مسئولان در مصاحبه های خود صحبت تجدید نظر رابطه با رژیم صهیونیستی می کنند امروز حتی ورزشکاران مشهوردنیا در رشته های ورزشی مختلف  حاضر نیستند با رژیم غاصب وکودک کش صهیونیستی مسابقه دهند  ولی متاسفانه در کشور ما  برخی مسئولین در صحبت های خود خواستار بازنگری دراین خصوص وبرقراری رابطه با این رژیم منحوس هستند.

وی اضافه کرد: این افراد خود را پیرو بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)  بحساب می آورند در حالیکه امام همواره تاکید داشتند که  اسرائیل باید از صحنه روزگار محوشود ولی این افراد روشنفکر نما و بی بصیرت بدبنال رابطه با این رژیم غاصب  هستند.

حجت الاسلام ارزنده اظهار داشت: یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار تغییر کاربری یکی از جزایر سه گانه خلیج فارس و واگذاری آن به کشور امارات  است  سخن از برقراری رابطه با رژیم منحوس صهیونیست و واگذاری این جزایر ننگ آور استولی متاسفانه عده ای به راحتی این مطالب را بیان می کنند.   

خطیب نماز جمعه الیگودرز بیان کرد: در طول تاریخ انقلاب بیش از 300هزار نفر جان خود را تقدیم اسلام   نمودند تا یک وجب از این خاک به دست دشمنان نیفتد  و 40سال ملت ایران در برابر انواع تحریمها وفتنه ها ایستادگی کردند تا این کشور حفظ شود ولی متاسفانه یک نماینده مجلس به راحتی بیان می کند که  قسمتی از این خاک کشور را به کسانی واگذار کنیم که هر چند روز یکبار به ما اهانت می کنند باید ازاین فرد سوال شود آیا خودش حاضر است نوک انگشتش را ببرد وبه دشمنان تقدیم کند.

وی به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد وبیان نمود: وطن هر فرد حکم بدن او را دارد این همان اقدامی که شاه خائن انجام داد این نماینده نیز بجز ذلت خواری ،بدبختی  برای خودش و کشورمان وبرای اسلام حاصلی دیگر نخواهد داشت.

حجت الاسلام ارزنده  بیان مسائل به روز در خطبه های نماز جمعه را امری ضروری دانست واظهار داشت:  طبق نظر همه فقها باید در  خطبه های نماز جمعه مسائل سیاسی  وبه روز به اطلاع مردم رسانده شود  و زمانیکه  رهبر معظم انقلاب فریاد این عمار سر می دهند یعنی باید هر فرد  بصیرت افزایی و روشنگریی انجام دهد و این اقدام  جزء واجبات ماست .

خطیب نماز جمعه الیگودرز وظیفه همه  توجه به محرومین واقشار کم درآمد در جامعه است ادامه داد: روز 14اسفند روز احسان ونیکوکاری و امروز بیکاری در کشوربسیار زیاد شده است  وامسال  طبق اظهار نظر کارشناشان در رسانه ملی حدود  یک میلیون و 460هزار نفر بیکار شدند وحتی عده ای با مدارک دکترا حاضرند بعنوان برای کارگر در رستوان مشغول بکار شوند ولی متاسفانه  عده ای  سرشان را زیر برف کرده اند و مشکلات مردم را نمی بینند.

امام جمعه الیگودرز به خدمات کمیته امداد شهرستان اشاره کرد وافزود: هم اکنون در  الیگودرز 4500خانوار به صورت مستقیم ،و هزار خانوار بصورت غیر مستقیم تحت پوشش کمیته امداد  هستند و در قالب طرحهای اکرام ،محسنین و... به   ایتام ،خانوادههای بد سرپرست وبی سرپرست را تحت پوشش قرار داده اند باید در آستانه نوروز از طریق کمیته امداد ،بهزیستی و مراکر خیریه در مساجد به محرومین واقشار کم درآمد کمک نماییم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: