امروز: پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
شهردار الیگودرز:

دینارانی گفت :سال آینده  2زمین  چمن وزرشی و هشت پارک محله ای در سال آینده  با همت شورای شهر و شهردار به بهره برداری خواهد رسید.

کد خبر: ۸۹۵۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۹

مهندس همایون دینارانی شهردار الیگودرز در گفت وگو با هیجار  گفت:شهرداری در بودجه سال آینده پیشنهاد ایجاد دو زمین ورزشی چمن را ارائه نموده  است که امیدواریم با همت وقول شورای شهر این پیشنهاد به تصویب برسد وبتوانیم در توسعه ورزش شهرستان سهمی ماندگارداشته باشیم .

وی ادامه داد: همچنین هشت پارک محله ای نیز در سال 97 در سطح شهر به بهره برداری خواهد رسید و امیدواریم پروژه حمام ،آب درمانی و فرهنگسرای با مشارکت خیرین  نیز افتتاح شود.

شهردار الیگودرز اضافه کرد: این پروژه در دو طبقه در زمینی به مساحت 300متر مربع و در دوطبقه 294 متر مربع  و با تراکم صد درصد که طبقه اول آب درمانی ، حمام و طبقه  دوم نیز فرهنگسرا برای استفاده عموم می باشد.

دینارانی یادآورشد: اعتبار این پروژه 800 میلیون تومان که توسط خیرین وسرمایه گذاران شهرستان تامین می شود.

وی بیان کرد: همانطور که خیرین عزیز شهرستان 50درصد  زمین این پروژه  را اهدا کردند امیدواریم ما نیز بتوانیم  با مشارکت سایر خیرین و سرمایه گذاران واهتمام جدی شورای شهر پروژه ای  با یک معماری ایرانی اسلامی در مرکز شهر به یادگار بگذاریم.

شهردار الیگودرز با اشاره به اینکه پیگریها برای اجرای پروژههای عمرانی باید ادامه داشته باشد اظهار داشت: من مدیری هستم که از کلنگ زنی ترس داشته چرا که همیشه کلنگ زنی ها برای مردم مشکلاتی را ایجاد نموده اند ولی با توجه به اینکه هدف شهرداری در سال 97  توسعه عمرانی شهر است و اقدامات برای افتتاح این پروژه ادامه خواهد داشت. 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: