امروز: پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

شهید  اکبر مولوي در عمليات مرصاد به عنوان سرباز يکم به صف روبه صفتان بعثي هجوم برد و در يک نبرد جانانه در  31تیر ماه سال 67 گل وجودش پرپر شد و با پرواز روح بلندش ديگر نشاني از وي بدست نيامد.  

کد خبر: ۳۲۲۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۲

به گزارش هیجار،در اولين روز از زمستان 1347 وجود اکبر در ميان خانواده اي مسلمان در شهرستان اليگودرز، بهاري ديگر را به همراه آورد. او اولين غنچه اي بود که در گلستان عشق روييد و با عطر دل انگيزش رونقي به کاشانه کوچک خانواده داد.

آنگونه که به ياد داريم، بچه اي بود کنجکاو و مهربان که با جست و خيزهاي فراوان و بازيهاي پر شود و سؤالات مکرر، گاهي اهالي خانه را خسته و بي تاب مي کرد. علاقه زيادي به درس و مشق نداشت، از اين رو تا سال 1355 بيشتر ميهمان مدرسل 25 شهريور نشد و با ترک تحصيل به عرصه کار و تلاش وارد شد و با آموزش حرفه رانندگي به کار پرداخت.

اکبر، درآمد ناچيز خود را در خانواده خرج مي کرد و با خريد هديه براي برادر و خواهرهاي کوچک خود، هميشه گل خده را بر لبهاي آنان مي نشاند.

خود اهل نماز و روزه بود و به آنها ينز سفارش مي کرد که توجه کنند تا هيچگاه مشغله هاي دنيايي آنان را از ياد هدا غافل نکند.همانگونه که خود به بزرگترها علي الخصوص پدر و مادر احترام مي گذاشت و با آنان مهرباني مي کرد از ديگران نيز مي خواست احترام به بزرگترها را فراموش نکنند.

گذشت زمان از او جواني برومند و دوستدار دين و ميهن ساخت و به عزم مبارزه با دشمن متجاوز، لباس مقدس سربازي را به تن کرد و در جمع ارتش حزب الله به انجام وظيفه مقدس جهاد پرداخت.

گل ، شهید، عکس

در عمليات مرصاد به عنوان سرباز يکم به صف روبه صفتان بعثي هجوم برد و در يک نبرد جانانه در 1367/4/31 گل وجودش پرپر شد و با پرواز روح بلندش ديگر نشاني از وي بدست نيامد.   

روحش شاد و نامش جاودان   

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: