امروز: پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

در آخرين اعزام به مناطق غرب کشور رفت و در مقابل منافقين وطن فروش قرار گرفت که پذيرش قطعنامه را در اوهام و خيال باطلشان ضعف نيروهاي ايراني فرض کرده بودند.

کد خبر: ۳۱۹۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۲

به گزارش هیجار،  اسماعيل در هفتم دي ماه 1347 در روستاي چمن سلطان اليگودرز چشم به جهان هستي گشود. کودکي را در کنار خانواده با مهرباني و آموختن آداب اسلامي پشت سر نهاد و براي کسب دانش و معرفت راهي مدرسه شد.

تحصيلاتش را تا مقطع راهنمايي در مدرسه رسالت به پايان برد.  از نوجواني به درياي خروشان مردمي در نهضت اسلامي پيوست و با عضويت در بسيج ، لباس پرافتخار ياران امام زمان (عج) را پوشيد و به آموختن فنون نظامي مشغول شد.

از سال 1363 در کسوت بسيجي سه مرحله به جبهه هاي نبرد حق عليه باطل اعزام شد و در مقابل دشمن متجاوز ايستاد.  او که حضور در جبهه را وظيفه شرعي و اطاعت از امام و مقتدايش مي دانست ، در کسب مهارت هاي نظامي نيز کوشا بود.

در آخرين اعزام به مناطق غرب کشور رفت و در مقابل منافقين وطن فروش قرار گرفت که پذيرش قطعنامه را در اوهام و خيال باطلشان ضعف نيروهاي ايراني فرض کرده و با حمايت ارتش بعثي و کافر صدام به مرزهاي ايران اسلامي هجوم آورده بودند. 

1367/5/5 در منطقه عملياتي اسلام آباد غرب به مبارزه با منافقان خودفروخته رفت و در ميدان نبرد عمليات مرصاد با اصابت تير نفاق شهد شيرين شهادت در کام جانش و او را آسماني کرد.  پيکر مطهرش در گلزار شهداي چمن سلطان به خاک سپرده شده است.  

نامش جاويد و راهش پر رهرو باد.   

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: