امروز: شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

نبود اشتغال اولین پله ناهنجاری های اجتماعی

نبود شغل و امنیت شغلی در جامعه دارای تبعات و پس لرزه هایی است که خیلی سنگین تر و مهمتر از اشتغال می باشد.

سبک زندگی اسلامی در کسب و کار

عبادت و پرستش خداوند هفتاد جزء دارد که بالاترین و برترین جزء آن، طلب روزى حلال است .

 آیه های قرآن درباره حجاب

قرآن  انواع دیگر حجاب که در رفتار خارجی انسان تجلی می‎کند، نام برده مثل حجاب و پوشش در نگاه که مردان و زنان در مواجهه با نامحرم به آن توصیه شده‎اند.در این بخش از آسمونی تعدادی از آیات قرآن در مورد حجاب را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

بخشی از معجزات قرآن کریم

 یکی دیگر از مظاهر شگفت‌انگیز قدرت پروردگار را در جهان آفرینش ترسیم می‌کند که چگونه یک حجاب نامرئی، و حائل ناپیدا در میان دریای شور و شیرین قرار می‌گیرد و اجازه نمی‌دهد آنها با هم آمیخته شوند.

تهدید امنیت کودکان در شبکه‌های اجتماعی

مرکز مدیریت امداد و هماهنگی رخدادهای رایانه‌ای با اعلام هشدار به دلیل بی احتیاطی خانواده‌ها در فضای مجازی، نکاتی را در مورد حفظ امنیت و حریم خصوصی کودکان در شبکه های اجتماعی عنوان کرد.

امر به معروف فقط در ایام مقدّس

خیلی اوقات دلیل گناه‌آلود شدن فضای شهر هم مربوط به بچّه حزب‌اللهی‌ها می‌شود و آنان هستند که باید مانند ایّام دیگر حواسشان به از بین بردن فضای معنوی شهر باشد.....

بد حجابی حق الناس است

الگوی جوان ایرانی غالبا در سالهای گذشته ائمه معصومین علیهم السلام که از بزرگترین انسانهای هستی هستند بوده ، اما هرچه جلوتر می رویم رنگ و بوی انسانیت که تنها معنای آن رسیدن به کمال است کم شده است.

قیمت غیرت

امروز جامعه ی ما را هم می دید که زنان نه برای پانصد مثقال طلا و نه حتی یک مثقال نقره ، چگونه رخ و ساق به همگان نشان می دهند و شوهران و پدران و برادرانشان نیز هم عقیده ی آنهایند.

گریه‌ی سرهنگ عراقی در زمان تحویل شهدا

وقتی عراقی‌ها جنازه‌های ایرانی‌ها را در خاک عراق تفحص کردند به یک جنازه‌ای رسیدند که سالم از زیر خاکها بیرون آمد. شانزده سال پیش شهید شده بود.

مرحوم علامه امینی و زیارت عاشورا

 زیارت عاشورا را دائم بخوان و بر خودت وظیفه بدان. این زیارت، دارای آثار و برکات و فواید بسیاری است که موجب نجات و سعادت مندی تو در دنیا و آخرت می باشد، و امید دعا دارم.

امانتی که حضرت زهرا(س) به آیت‌الله‌ بهجت داد

صحن عقیله بنی هاشم یکی از پروژه‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات در کربلای معلی است و هم اکنون کارهای تحقیقاتی آن در حال انجام است اما حکایت ساخت این صحن توسط مردم ایران جذاب است.

اندر حکایت گرفتن وام در بعضی بانک ها

وای به حال روزی که سر و کار شما با این کارمند های بعضی ادارات بیفته دیگه باید فاتحه پا، کمر و دیگر اعضا بدنتان را بخوانید...

شعار سال
مردان آسمانی